Biobeam

Biobeam 940

Biobeam 940

DOPRAVA ZDARMA, prodloužená záruční doba 3 roky! Biolampa je určená k léčbě kloubních obtíží,...

Vaše cena:
5 999,00 Kč

Biobeam 660

Biobeam 660

DOPRAVA ZDARMA, prodloužená záruční doba 3 roky! Biolampa je určena k léčbě kožních problémů Rychlá...

Vaše cena:
5 999,00 Kč

Biobeam Acne

Biobeam Acne

Skladem-dodání do 2 dne. Rychlá a účinná pomoc při léčbě akné. Účinný, dlouhodobě celosvětově...

Vaše cena:
6 200,00 Kč

      

O biolampách BioBeam

 Biolampy BioBeam  patří mezi špičkové a přitom cenově velice dostupné biolampy. Jejich vysokou účinnost léčby nám svými refencemi neustále potvrzují zákazníci, kteří biolampu BioBeam používají. Co se účinnosti léčby týká, musíme konstatovat PERFEKTNÍ! Ovšem pozor, musíte mít ten správný typ na vaše onemocnění. Biolampa BioBeam 940 řeší totiž jen problémy pohybového aparátu a biolampa BioBeam 660 jen onemocnění měkých tkání, kůže a sliznic.

 

Kde mají biolampy BioBeam slabinu?

O účinnosti biolamp bioBeam není pochyb. Jená se špičkové přístroje světoznámé značky. My ale vidíme jednu jejich achylovu patu. Biolampy BioBeam jsou titiž 2 základní, znichž každá umí řešit jen jednu oblast problémů. Máte-li tedy třeba revmatické obtíže, je na to perfektní biolampa BioBeam 940. Máte-li naopak kožní problémy, nebo potřebujete zahojit nějakou ránu či jizvu, potřebujete biolampu BioBeam 660. Což Vás ve výsledku vyjde na 2x tolik peněz.

Biolampa BioBeam může být drahá

Jak je napsáno výše, řeší jeden přístroj BioBeam pouze jednu oblast obtíží. Podle nás tedy stojí za úvahu, zda není lepší myslet trochu do budoucna, aby vaše biolampa byla použitelná i na budoucí neočekávané onemocnění. V tomto případě jednoznačně doporučujeme biolampy Biostimul, které díky nové (patentové chráněné) technologii FOTONYX dokáží léčit (jeden přístroj) mnohem širší škálu zdravotních problémů než biolampy BioBeam a to dokonce s ještě vyšší účinností díky technologii FOTONYX, která je svými účinky podobná léčbě laserem (prostupuje hlouběji do tkáně) - Cena je jen asi o cca třetinu dražší, což si ale myslíme, že se Vám bohatě vyplatí. Závěrem tedy nutno dodat, že se spíše vyplatí pořídit biolampu Biostimul, neboť již v budoucnu nebudete muset do biolampy dát ani korunu.

Boj proti akné a biolampa

Jednu z nejčastějších dermatóz představuje akné. Postihuje tváře, čelo, ramena, záda a hruď. Nehezký vzhled pokožky s akné působí na pacienta depresivně a způsobuje tím často i psychické problémy. Akné zůstává do dnešního dne terapeutickým problémem jak pro kosmetičku, tak i pro lékaře.

Akné je chronické zánětlivé onemocnění, které multifaktoriálně poškozuje pilosebaceózní jednotku. Vzniká hyperkeratinizace a obstrukce sebaceózních folikulů. Zvýšená hladina androgenů stimuluje vzestup produkce mazu a zmnožení bakteriální flóry, hlavně propionibacterium acnes, které následně způsobují zánětlivé projevy akné.

Ke klinickému obrazu akné patří primárně komedo, sekundárně papuly, papulocysty, cysty, abscesy, konglobáty a indurace.

Klasifikace akné se provádí podle rozsahu postižení. Pro kosmetickou praxi je vhodné dělení na akné primární, bez zánětlivých projevů, a akné sekundární, se zánětlivými projevy, dále také na akné povrchní a hluboké. Strategie léčby a prognóza onemocnění se stanoví podle rozsahu postižení. Platí zásada, že s léčením je nutno začít co nejdříve, a to i v těch případech, kdy rozsah a klinické příznaky jsou zdánlivě malé. Komplikace a progresi onemocnění akné je totiž možno jen obtížně předvídat.

K léčbě akné se má přistupovat komplexně a má se využít všech diagnostických možností k individuálnímu stanovení vhodného postupu. Léčení akné vyžaduje dobrou spolupráci ošetřovaného, dodržování dietního a hygienického režimu a pravidelné a důkladné ošetřování a čištění pleti i v domácí péči.

Racionální léčba akné je zaměřena na převládající faktor. Toto v praxi znamená snahu o snížení tvorby komedonů, potlačení tvorby mazu, příznivé ovlivnění bakteriální flóry a urychlení hojení. Léčbu je možno dělit na pouze externí a na léčbu externě-interní s využíváním antibiotik, hormonální terapie, kortikosteroidů, retinoidů atp. (3, 4, 5).

Mimořádně důležité místo v léčbě akné má pravidelné mechanické čištění postižených míst pokožky. Důkladné a šetrné čištění na odborné úrovni je základním předpokladem účinné léčby akné. (Redakce: m.j. hluboké čištění pleti pomocí laserové masky - viz Laser Partner Clinixperience č. 33).

Při hlubších formách akné se strategie léčby mění tím, že při nezměněné léčbě externíse přistupuje k léčbě interní, která spočívá v dlouhodobém podávání antibiotik, hormonálních léků, kortikoidů apod. U těchto případů je nutné pravidelné sledování klinických i laboratorních hodnot pro nebezpečí vedlejších účinků těchto léků na organismus.

Hlavní snahou u léčby akné je vždy použít podle možnosti všechny neinvazivní postupy k léčení postižené pokožky a k jejímu udržení v dobré kondici. K nim patří zejména světloléčba a své zkušenosti s využíváním Biolampy nyní popíši.

Biolampa v kosmetice

V kosmetice biolampa úspěšně využívá svého regeneračního a protizánětlivého efektu.Biolampa je tak v poslední době stále častěji využívána v mnoha kosmetických salónech především k regeneraci pleti po kosmetických ošetřeních jako je peeling, hloubkové čištění pleti, lymfatické drenáže nebo depilace. Také k vyhlazení vrásek a ke zpomalení procesu stárnutí pleti je často biolampa využívána.

 

Vyhledávání

Linka biolampa: 776 570 966

Rádi Vám poradíme s výběrem biolampy na Vaše obtíže.

DOPRAVNÉ ZDARMA + 3 LETÁ ZARUČNÍ DOBA

Biolampu doručíme do 2.dne

Biolampa objednaná do 13h je odeslána ještě týž den a následující pracovní den máte biolampu doma.

Proč koupit biolampu zde?

 • levněji biolampu nekoupíte!
 • u biolamp s akcí dostanete dárek
 • s výběrem biolampy Vám poradíme
 • zajistíme rychlí servis
 • Biolampu máte 2.den doma

Rychle vybrat Biolampu

Biolampa Biostimul BS 103

Biolampa Biostimul BS 103 pomáhá proti širokému spektru obtíží jako při potížích pohybového ústrojí, kožních obtíží stomatologických gynekologických obtížích apod.

Biolampa Biostimul BS 303

Pomáhá řešit problémy jako biolampa Biostimul 103, avšak model 303 pracuje na vyšší frekvenci (100Hz), což zintenzivňuje léčbu. Díky vestavěným akumulátorům umožňuje použití i bez dosahu el. sítě až po několik hodin. Je na „vše“ lepší i než biolampy biobeam

Biolampa BioBeam 940

Tato biolampa řeší problémy pohybového apárátu, kloubů, revmatismu, bolesti páteře, artrózy apod.

Biolampa BioBeam 660

Účinně pomáhá léčit vyrážky, ekzémy, lupenku, zmírňuje jizvy apod.

Biolampa BioBeam Acne

Biolampa BioBeam Acne napomáhá v boji proti akné

Výhody Biolampy

 • Prokazatelně účinná fototerapeutická biolampa
 • Mnohaletá osvědčená celosvětová působnost
 • Rychlé a jasně patrné výsledky léčby
 • Kontinuální a pulsní režim biolampy
 • Ergonomický design
 • Malá přenosná biolampa s jednoduchou obsluhou
 • Dlouhý napájecí kabel
 • Bezbolestná léčba
 • Léčba bez vedlejších negativních účinků a bez pocitu horka během léčby biolampou
 • Snížení spotřeby léků díky používání biolampy
 • Tělový popruh (držák) se suchým zipem dodávaný s biolampou
 • Dlouhá životnost biolampy více jak 10.000 hodin (nízké provozní náklady)
 • Nízká spotřeba elektrické energie
 • Biolampa najde uplatnění u každého člena domácnosti

Biolampa Biostimul na Slovensko

Pro naše slovenské zákazníky je nyní biolampa Biostimul výrazně dostupněší než dříve. Díky zastoupení na Slovenském trhu je biolampa Biostimul distribuována  na slovenském území přímo ze Slovenska. Každá objednaná biolampa Biostimul v našem e-shopu bude na Slovensko doručena dopravou zdarma jako po ČR. Každá biolampa Biostimul bude mít také veškeré návody pro slovesnký trh ve slovenštině.

Biolampa a její používání

Biolampy se po připojení do zdroje spustí vypínačem v rukojeti přístroje. Ozařování se provádí ze vzdálenosti asi 6 cm od suché a čisté tkáně, aby dopadající světlo biolampy vytvářelo kruhovou stopu a jen mírně hřálo. Doporučovaná terapie biolampou je 2 - 3 minuty několikrát denně po dobu 3 - 15 dnů. Při ozařování větších celků se postupně biolampou svítí na jednotlivé části po doporučenou dobu a tudíž celková doba ozáření biolampou může být delší.

Kontraindikace při používání biolampy se udávají při přímém ozáření štítné žlázy a oblasti kardiostimulátoru. Nedoporučuje se svítit bolampy přímo do očí, ale při použití na obličej stačí oči přivřít nebo zastínit (např. vatovými tampóny). Těhotné ženy by se měly před zahájením terapie biolampy poradit s lékařem. Biolampa se nedoporučuje používat při závažných cévních onemocněních, jakož i u metabolických poruch, kde dochází k fotosenzibilaci kůže. V těchto případech by se biolampa měla používat jen po konzultaci s lékařem nebo odborným terapeutem. U osob s diagnózou epilepsie by neměl být aplikován frekvenční režim terapie biolampy.