"akční bonus"

Biogel, Biofluid, mobilní držák, cestovní taštička vše jako dárek

Biolampy Biostimul SKLADEM, bonus navíc !!!

Dotazy či objednávky denně 7-22h. 

Biolampy Biostimul

Výrobcem biolamp Biostimul je společnost Biotherapy, která získala od svého založení v roce 2002 řadu významných ocenění, a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Řada nezávislých odborníků tak ocenila inovativní přínos společnosti Biotherapy pro celou řadu medicínských oborů.

Hlavní cenu – zlatou plaketu ZLATÁ INCHEBA 2007 – získala Biolampa  BIOSTIMUL BS 302 za inovační technologické postupy při využití fototerapie vysoce polarizovaným světlem s kontinuálním a pulzním režimem. Nyní v naší nabídce najdete již novou generaci Biostimulů - biolampa Biostimul BS 103 a biolampa Biostimul BS 303

Nejprodávanější zboží

Biostimul

Aplikační stojánek pro Biostimul

Aplikační stojánek pro Biostimul

Stojánek k Biolampě umožňuje pohodlnou aplikaci Biolampy kdekoliv na těle. Díky upínacímu klipsu...

Vaše cena: 1 100,00 Kč

Biogel

Biogel

Výrazné protibolestivé, protizánětlivé a hojivé účinky a škála jeho indikací je velmi...

Vaše cena: 385,00 Kč

Biofluid

Biofluid

Vyniká především zklidňujícím účinkem, hydratací, regeneruje a tonizuje pokožku. Biofluid je...

Vaše cena: 385,00 Kč

Mobilní držák k biolampě Biostimul

Mobilní držák k biolampě Biostimul

Vynikající nápad a skvěle provedené konstrukční řešení pro Biostimul udělaly z mobilního držáku...

Vaše cena: 260,00 Kč

Mobilní autonapáječ

Mobilní autonapáječ

Praktický a na obsluhu velmi jednoduchý autonapáječ umožňuje pohotovou aplikaci Biostimulu v...

Vaše cena: 310,00 Kč

Síťový adaptér k Biostimulu

Síťový adaptér k Biostimulu

Síťový adaptér k Biolampě Biostimul BS 103 i BS 303

Vaše cena: 510,00 Kč

Nová technologie biolamp Biostimul

Biolampy Biostimul jsou mezi ostatními biolampami na trhu jedinečné svou ionovativní technologií, která dokázala výrazně zvýšit účinnost biolamp a zároveň rozšířit léčbu na mnohem širší spektrum obtíží v jednom přístroji najednou. Této technologii zatím nedokázala žádná značka biolamp konkurovat (ani vyhlášené biolampy BioBeam). Technologie je patentově chráněna a zatím je používá jen biolampa Biostimul.

Biolampa Biostimul využívá aplikace FOTONYXu

Aplikace FOTONYXu je neinvazivní plošná terapie energií červeného vysoce polarizovaného světla – vykazuje efektivitu laseroterapie při zachování aplikační jednoduchosti biolamp, díky čemuž dosahuje naprosto převratnou účinnost u nejširšího spektra zdravotních obtíží. Terapii lze u biolampa Biostimul BS 103 a Biostimul BS 303 díky její aplikační jednoduchosti a absenci vedlejších účinků bez obav kombinovat se stávajícími léčebnými metodami. Výsledky se obvykle dostavují již po několika dnech, v některých případech však již po jednom použití (např. při terapii bolesti).

Klinicky ověřená účinnost Biostimulu

Aplikace systémů Biostimul v praxi vychází z celé řady odborných studií o léčebném využití polarizovaného světla a laseru, a zároveň je ověřena klinickými i experimentálními studiemi provedenými univerzitními nebo vědeckými centry v České republice i zahraničí (mj. Akademie věd ČR, 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy a Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, Lékařská fakulta Univerzity Komenského v Bratislavě, Akademie věd SR, Neuroprogress – Oslo).

 

Biolampa Biostimul i pro pejsky

Biolampa Biostimul pracuje na principu aktivace buněčného metabolismu a tím napomáhá k rychlejší "samoregeneraci" organismu. Tento princip tak funguje stejně u lidí jako u zvířat. Pokud máte tedy doma biolmapu Biostimul, nebojte se jí použít také na léčbu pejska, kočičky, případně dalších domácích mazlíčků. Můžete tak vyléčit obtíže, se kterými si Váš veterinář dlouhodobě neví rady. Biolampa je neinvazivní způsob léčby, kterým omezíte spotřebu léků a eliminujete tak jejich vedlejší negativní účinky.

Anketa

Na kterou oblast Vám biolampa nejvíce pomohla?

Na klouby (1 129)
92%

Na dermatologické obtíže (96)
8%

Celkový počet hlasů: 1225

Vyhledávání

Linka biolampa: 776 570 966

Rádi Vám poradíme s výběrem biolampy na Vaše obtíže.

DOPRAVNÉ ZDARMA + 3 LETÁ ZARUČNÍ DOBA

Biolampu doručíme do 2.dne

Biolampa objednaná do 13h je odeslána ještě týž den a následující pracovní den máte biolampu doma.

Proč koupit biolampu zde?

 • levněji biolampu nekoupíte!
 • u biolamp s akcí dostanete dárek
 • s výběrem biolampy Vám poradíme
 • zajistíme rychlí servis
 • Biolampu máte 2.den doma

Rychle vybrat Biolampu

Biolampa Biostimul BS 103

Biolampa Biostimul BS 103 pomáhá proti širokému spektru obtíží jako při potížích pohybového ústrojí, kožních obtíží stomatologických gynekologických obtížích apod.

Biolampa Biostimul BS 303

Pomáhá řešit problémy jako biolampa Biostimul 103, avšak model 303 pracuje na vyšší frekvenci (100Hz), což zintenzivňuje léčbu. Díky vestavěným akumulátorům umožňuje použití i bez dosahu el. sítě až po několik hodin. Je na „vše“ lepší i než biolampy biobeam

Biolampa BioBeam 940

Tato biolampa řeší problémy pohybového apárátu, kloubů, revmatismu, bolesti páteře, artrózy apod.

Biolampa BioBeam 660

Účinně pomáhá léčit vyrážky, ekzémy, lupenku, zmírňuje jizvy apod.

Biolampa BioBeam Acne

Biolampa BioBeam Acne napomáhá v boji proti akné

Výhody Biolampy

 • Prokazatelně účinná fototerapeutická biolampa
 • Mnohaletá osvědčená celosvětová působnost
 • Rychlé a jasně patrné výsledky léčby
 • Kontinuální a pulsní režim biolampy
 • Ergonomický design
 • Malá přenosná biolampa s jednoduchou obsluhou
 • Dlouhý napájecí kabel
 • Bezbolestná léčba
 • Léčba bez vedlejších negativních účinků a bez pocitu horka během léčby biolampou
 • Snížení spotřeby léků díky používání biolampy
 • Tělový popruh (držák) se suchým zipem dodávaný s biolampou
 • Dlouhá životnost biolampy více jak 10.000 hodin (nízké provozní náklady)
 • Nízká spotřeba elektrické energie
 • Biolampa najde uplatnění u každého člena domácnosti

Biolampa Biostimul na Slovensko

Pro naše slovenské zákazníky je nyní biolampa Biostimul výrazně dostupněší než dříve. Díky zastoupení na Slovenském trhu je biolampa Biostimul distribuována  na slovenském území přímo ze Slovenska. Každá objednaná biolampa Biostimul v našem e-shopu bude na Slovensko doručena dopravou zdarma jako po ČR. Každá biolampa Biostimul bude mít také veškeré návody pro slovesnký trh ve slovenštině.

Biolampa a její používání

Biolampy se po připojení do zdroje spustí vypínačem v rukojeti přístroje. Ozařování se provádí ze vzdálenosti asi 6 cm od suché a čisté tkáně, aby dopadající světlo biolampy vytvářelo kruhovou stopu a jen mírně hřálo. Doporučovaná terapie biolampou je 2 - 3 minuty několikrát denně po dobu 3 - 15 dnů. Při ozařování větších celků se postupně biolampou svítí na jednotlivé části po doporučenou dobu a tudíž celková doba ozáření biolampou může být delší.

Kontraindikace při používání biolampy se udávají při přímém ozáření štítné žlázy a oblasti kardiostimulátoru. Nedoporučuje se svítit bolampy přímo do očí, ale při použití na obličej stačí oči přivřít nebo zastínit (např. vatovými tampóny). Těhotné ženy by se měly před zahájením terapie biolampy poradit s lékařem. Biolampa se nedoporučuje používat při závažných cévních onemocněních, jakož i u metabolických poruch, kde dochází k fotosenzibilaci kůže. V těchto případech by se biolampa měla používat jen po konzultaci s lékařem nebo odborným terapeutem. U osob s diagnózou epilepsie by neměl být aplikován frekvenční režim terapie biolampy.

Boj proti akné a biolampa

Jednu z nejčastějších dermatóz představuje akné. Postihuje tváře, čelo, ramena, záda a hruď. Nehezký vzhled pokožky s akné působí na pacienta depresivně a způsobuje tím často i psychické problémy. Akné zůstává do dnešního dne terapeutickým problémem jak pro kosmetičku, tak i pro lékaře.

Akné je chronické zánětlivé onemocnění, které multifaktoriálně poškozuje pilosebaceózní jednotku. Vzniká hyperkeratinizace a obstrukce sebaceózních folikulů. Zvýšená hladina androgenů stimuluje vzestup produkce mazu a zmnožení bakteriální flóry, hlavně propionibacterium acnes, které následně způsobují zánětlivé projevy akné.

Ke klinickému obrazu akné patří primárně komedo, sekundárně papuly, papulocysty, cysty, abscesy, konglobáty a indurace.

Klasifikace akné se provádí podle rozsahu postižení. Pro kosmetickou praxi je vhodné dělení na akné primární, bez zánětlivých projevů, a akné sekundární, se zánětlivými projevy, dále také na akné povrchní a hluboké. Strategie léčby a prognóza onemocnění se stanoví podle rozsahu postižení. Platí zásada, že s léčením je nutno začít co nejdříve, a to i v těch případech, kdy rozsah a klinické příznaky jsou zdánlivě malé. Komplikace a progresi onemocnění akné je totiž možno jen obtížně předvídat.

K léčbě akné se má přistupovat komplexně a má se využít všech diagnostických možností k individuálnímu stanovení vhodného postupu. Léčení akné vyžaduje dobrou spolupráci ošetřovaného, dodržování dietního a hygienického režimu a pravidelné a důkladné ošetřování a čištění pleti i v domácí péči.

Racionální léčba akné je zaměřena na převládající faktor. Toto v praxi znamená snahu o snížení tvorby komedonů, potlačení tvorby mazu, příznivé ovlivnění bakteriální flóry a urychlení hojení. Léčbu je možno dělit na pouze externí a na léčbu externě-interní s využíváním antibiotik, hormonální terapie, kortikosteroidů, retinoidů atp. (3, 4, 5).

Mimořádně důležité místo v léčbě akné má pravidelné mechanické čištění postižených míst pokožky. Důkladné a šetrné čištění na odborné úrovni je základním předpokladem účinné léčby akné. (Redakce: m.j. hluboké čištění pleti pomocí laserové masky - viz Laser Partner Clinixperience č. 33).

Při hlubších formách akné se strategie léčby mění tím, že při nezměněné léčbě externíse přistupuje k léčbě interní, která spočívá v dlouhodobém podávání antibiotik, hormonálních léků, kortikoidů apod. U těchto případů je nutné pravidelné sledování klinických i laboratorních hodnot pro nebezpečí vedlejších účinků těchto léků na organismus.

Hlavní snahou u léčby akné je vždy použít podle možnosti všechny neinvazivní postupy k léčení postižené pokožky a k jejímu udržení v dobré kondici. K nim patří zejména světloléčba a své zkušenosti s využíváním Biolampy nyní popíši.

Biolampa v kosmetice

V kosmetice biolampa úspěšně využívá svého regeneračního a protizánětlivého efektu.Biolampa je tak v poslední době stále častěji využívána v mnoha kosmetických salónech především k regeneraci pleti po kosmetických ošetřeních jako je peeling, hloubkové čištění pleti, lymfatické drenáže nebo depilace. Také k vyhlazení vrásek a ke zpomalení procesu stárnutí pleti je často biolampa využívána.