Gynekologické potíže, těhotenství, porod

 

Bolestivá menstruace...

Ráda bych se podělila o zkušenosti s tabletami pro dámy Biobalance. Dcera měla menstruační problémy. Velké bolesti břicha a omdlívala. Po užívání tablet po 3 týdnech dostala menstruaci a byla bez obtíží. Bolesti břicha nebyly a hlavně se cítila uplně v pohodě tak, jak by to mělo být. Moc děkuji firmě, že tablety vymyslela a poskytla nám je.

Ivona Lesňáková
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zánět prsu ...

Zlikvidován zánět prsu, zubů, problémy s naraženou kostrčí, 2,5 cm tukové bulky v kombinaci s léčebnou kosmetikou zmenšeny na 1 cm, prý i moje vrásky se lepší, dále pak bolesti páteře, ramenního kloubu a ostatní problémy s klouby potlačeny.
 

Helena Kachlarová (Bednáreček)
 

Náš komentář

Krása, zdraví, vitalita – to vše z jedné biolampy. Aplikujte BioStimul pár minut denně a vaše okolí začne jistě brzy přemýšlet o tom, co je příčinou vaší proměny. Při světelné terapii navíc nemusíte odvrhnout své oblíbené přípravky, biolampa naopak dokáže jejich běžný efekt jak prohloubit, tak urychlit.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Od 15 let mám velké menstruační bolesti...

Od 15 let mám velké menstruační bolesti. První 3 dny denně až 12-16 tabl. Ibuprofenu 400!! Je mi 30 let, a tak každý měsíc to bylo peklo spojené s nervozitou, bolestí v žaludku. Po aplikaci Biostimulu na podbřišek, pravé zápěstí (bod č. 11), pravé koleno ze strany (bod č. 16) a po třech měsících používání každý den 1-2x po 5 min. jsem již dva měsíce prožila své dny bez bolestí a léků. Žádný lékař mi nedokázal pomoct.

 Hana Řezáčová (Milovice)
 

Náš komentář

Počítejte s námi, za těch 15 let to bylo 540 dní strávených v „pekle“, 7 560 spolykaných tablet proti bolesti, mnoho opakovaných návštěv lékaře a výsledek? Bolest, nervozita a strach z další menstruace. Tam, kde nepomohla farmacie a klasická medicína po mnoho let, tam česká biolampa BioStimul zjednala nápravu za pár měsíců. U obdobných obtíží se nám navíc velmi osvědčila kombinovaná terapie biolampy s rašelinovými koupelemi BALNEO Therapy.